SEO Ajansı

Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen SEO, günümüzde sıklıkla karşımıza çıkan önemli bir kavramdır. İnternet kullanımının hızla yaygınlaştığı bu günlerde verimliliğini artırmak isteyen firmalar, internet üzerinden faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlar. Bu da ister istemez internet dünyasındaki rekabetin oldukça çekişmeli olmasına neden olur.

Bu rekabet ortamında siz de önemli adımlar atmak ve bu pazarda önemli bir paya sahip olmak istiyorsanız SEO çalışmalarına öncelik vermeniz gerekir. Bu sayede firmanızın bilinirliğini artırabilir ve müşteri geri dönüşlerini yükselterek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

İster bireysel isterseniz de kurumsal olarak çalışmalarınızı yürütün, arama motorlarında yapılan işlemlerin sonuç sayfasında web sitenizin ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız düzenli aralıklarla profesyonel SEO hizmeti almanız gerekir. Sürekliliği olan SEO çalışmaları, size etkili çözümler sunarak dijital dünyada rakiplerinizin bir adım ötesinde olmanızı sağlar.

Kaliteli ve güvenilir SEO hizmeti için ise bizden destek alabilir, bünyemizde yer alan deneyimli ekibimizden profesyonel olarak yardım talep edebilirsiniz. Böylece güçlü bir marka olma yolunda hızla ilerleme kaydedebilirsiniz. Sektörün öncü SEO ajansları arasında yer alan firmamız, her zaman yanınızdadır.

Dijitalle büyüyen 100'den fazla şirket
Arifoğlu
Konyalı Saat
Assos Pırlanta
Oyuncak Biziz
Dagi

Arama Motoru Optimizasyonu
Nasıl Yapılır?

Aktif olarak bir site üzerinden içerik yayını veya bir ürün satışı yapıyorsanız eğer bu sayfada bulunan içeriklerin sizlere de katkısı olacaktır. Yazımızın genelinde SEO (Arama motoru optimizasyonu) ile ilgili detaylı bilgilere değineceğiz. Buradaki bilgiler doğrultusunda sitenizde düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Fakat bu sayfada anlatılan içerikler yapıldığı takdirde sitenizin birinci sıraya yerleşmesini garanti etmez.

SEO(Arama motoru optimizasyonu) site içi ve site dışı olarak iki farklı alanda işlem görmektedir. Web site genelinde kullanıcılara ve Google robotlarına göre yapılan optimizasyonlar birleştirildiğinde sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik aramalardaki sonuçlarının performans olarak artışını görebilirsiniz. Site genelin de yapmış olduğunuz tüm düzenlemeleri kullanıcılara göre yapmalısınız. Yapmış olduğunuz düzenlemelerin kullanıcı tarafındaki deneyimi en üst seviyede olmalıdır. Kullanıcı deneyimi dışında Google botları içinde sayfa içerisinde ufak birkaç dokunuş yapabilirsiniz.

Site İçi SEO Çalışmaları

Site içi SEO çalışmaları kapsamında web sitenizin yazılım ve tasarım özellikleri dikkate alınır. Ayrıca site içerisinde yer alan içerikler de ele alınır ve gerekli çalışmalar gerçekleştirilerek bütün detayların mükemmelleştirilmesi sağlanır. Bu da kapsamlı ve profesyonel bir çalışmanın gerçekleştirilmesini gerektirir. Web sitenizin organik trafiğini artırmak amacıyla SEO çalışmalarına yönelebilir ve profesyonel destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Dışı SEO Çalışmaları

Site dışı SEO çalışmalarında ise web sitenizin dışında yapılan işlemleri ifade eder. Başka platformlarda yer alan görseller ve içerikler üzerinden web sitenize yönlendiren linklerin oluşturulması işlemi olarak ifade edilebilir. Web sitenizle ilişkilendirilebilecek bloglarda, forumlarda, web sitelerinde ya da sosyal medya platformlarında backlink olarak ifade edilen bu bağlantılar oluşturularak organik trafiğiniz artırılır ve müşteri geri dönüşlerini iyileştirilir.

Kurumsal SEO Ajansı

Web sitenizin hızı, teknik SEO kurallarına uyumluluğu, site içi optimizasyonlar, kullanıcı deneyimi sorunlarının giderilmesi, dış sinyallerin optimizasyonu, çevrimiçi itibar yönetimi, rakip analizi, içerik üretimi ve tüm gidişatın düzenli raporlanmasını gerçekleştiriyoruz.

İçerik Pazarlama

SEO çalışmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan içerik pazarlaması süreci, büyük bir özen gerektirir. Web siteniz içerisinde yer alan tüm içeriklerin hem kapsamlı hem de tatmin edici olması gerekir. Ayrıca bunların her birinin arama motoruna optimize edilmesi önemlidir. Bu sayede arama yapan internet kullanıcıları elde ettiği verilerle tatmin olurken merak ettiği tüm sorulara da yanıt alır. Diğer bir yandan arama motoru tarafından analiz edilen içerikler, kusursuz şekilde optimize edildiği için arama sonuçlarında ilgili sayfa ön sıralarda yer alır.

Arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda olmasını istediğiniz her bir içeriğin profesyonel kişiler tarafından oluşturulması gerekir. İçeriklerin hazırlanması ve sunulması süreci SEO ajansımız tarafından özenle gerçekleştirilir. Bu sayede kusursuz içerikler üreten firmamız, her açıdan ideal bir web sitesine sahip olmanıza yardımcı olur.

Performans Pazarlaması

SEO çalışmaları söz konusu olduğunda performans pazarlaması işlemleri de ön plana çıkar. Birbirlerini destekleyici bu çalışmalar, web sitesi için oldukça önemlidir. Bu tür pazarlama çalışmaları web sitenizin dönüşümlerini olumlu yönde etkiler.

Özellikle sosyal medya platformlarında ve arama motorları üzerinde yapılan performans pazarlaması, müşterilerin geri dönüşümlerini baz alır ve bu yönde yapılan çalışmaları kapsar. Web sitenizin bilinirliğini artırırken bütçenizi de korumanıza destek olur. SEO ajansımız bu noktada sizin için etkili çözümler üreterek ideal pazarlama stratejileri belirler. Böylece istediğiniz sonuçları elde etmenize imkan tanır. Bu süreçte hedef kitlenizi kusursuz şekilde belirleyen ajansımız, bu kitleye istediğiniz mesajı kısa sürede iletir ve düşük maliyetle yüksek etki yaratmanızı sağlar. SEO çalışmalarından farklı olarak kısa sürede yüksek verim almanızı sağlar.

Medya Planlama

Web siteniz için etkili bir kampanya oluşturacağınız zaman medya planlama çalışmalarını doğru adımlarla gerçekleştirmeniz gerekir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan SEO ajansımız, kusursuz bir medya planlaması oluşturarak yanınızda olur. Gerçekleştirdiğiniz kampanyalardan başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Bu süreçte ekibimiz öncelikle kampanyanın hitap edeceği kitleyi belirler. Bu kitlenin etkileneceği şekilde kampanyanın detayları oluşturulur ve kısa sürede hedef kitlenin dönüşü sağlanır. Hedef kitleye uygun şekilde hazırlanan kampanyaların ne kadar etkili olduğu da yine medya planlama çalışmaları kapsamında netleştirilir. Buna göre gerekirse iyileştirme çalışmaları yapılarak hedef kitleyi harekete geçiren kampanyaların oluşturulması sağlanır.

Bu tür çalışmalar, düşük maliyetle yüksek kazanç elde etmenize yardımcı olur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek detayları konuşabilir, aklınızda oluşan soru işaretlerine eksiksiz yanıt alabilirsiniz.

Google ADS Reklamları

Kusursuz bir SEO çalışması, Google ADS reklamlarıyla desteklendiği sürece gerçekleştirilir. Uzman ekibimiz bu tür çalışmalar konusunda sizi bilgilendirerek doğru adımlar atmanıza yardımcı olur. Bu tarz reklam çalışmaları oldukça çeşitlidir. Özellikle Google arama motorun üzerinde ya da sosyal medya platformlarında yapılan Google ADS reklamları, hem görsel hem de yazılı metinler ile oluşturulan içeriklerle oluşturulur.

Hedef kitlenin ilgisini çekecek şekilde hazırlanan reklamlar, kısa sürede yüksek kazanç sağlamanız açısından oldukça etkilidir. Alışveriş ve remarketing olarak da hazırlanabilen bu tür pazarlama faaliyetleri, web sitenizin güçlü bir marka olmasına zemin hazırlar.

Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hem SEO çalışmaları hem de destekleyici diğer pazarlama faaliyetleri için bizden profesyonel destek alabilir, düşük maliyetle web sitemizin verimliliğini maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

SEO Blog

Sizler için hazırladığım SEO & Dijital Pazarlama içeriklerine göz atmak ister misiniz?

SEO Çalışmalarının Firmanıza Sağladığı Avantajlar Nelerdir?


Düzenli olarak SEO çalışması yaptığınız takdirde web sitenizin arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede arama yapan kullanıcılar tarafından kolaylıkla fark edilebilirsiniz. Kısa sürede hedef kitlenize zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan SEO çalışmaları, web sitenizin performansını ve ziyaretçiler üzerindeki etkisini artırır. Sürekliliği olduğu sürece etkili olan Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları, aynı zamanda doğru şekilde yapılmalıdır. Bu da ancak profesyonel ve uzman kişiler tarafından yapıldığı sürece mümkün olur. SEO ajansımız web sitenizin yüksek performans ile maksimum verim elde etmesine yardımcı olur. Web sitenizin sürekli gelişmesini sağlar ve yeniliklere uyum sağlamasına imkan tanır. Online itibarınızı da destekleyen bu tür çalışmalar, arzuladığınız konuma gelmenize destek olur. Uzman ekibimiz yaptığı tüm çalışmaların ardından düzenli aralıklarla web siteniz üzerinden ölçümleme yapar ve takip işlemlerini gerçekleştirir. Ardından gerekli raporlamaları yaparak SEO çalışmalarının web siteniz üzerindeki etkilerini size sunar. Elde edilen veriler eşliğinde yeni ve etkili stratejiler oluşturan ekibimiz, her daim mükemmel olanı size sunar.